در گروه های فلزی همانند هفته قبل نماد فایرا با صف خرید  در دو روز ابتدایی همراه بود. در روز شنبه نماد فلوله نیز پس از انتشار شفاف سازی با رشد مجدد ۵ درصدی و صف خرید مورد بازگشایی قرار گرفت،.نماد هرمز نیز به منظور بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر، تعلیق شد. در نیمه دوم بازار نماد زنگان پس از ارایه توضیحات در خصوص عملکرد سال مالی ۱۳۹۶ با رشد حدود ۵ درصدی مورد بازگشایی قرار گرفت، در ادامه با افزایش تقاضا به صف خرید رسید اما در نهایت صف فروش شد.

در این هفته هم با روند متعادل منفی گروه خودرویی مواجه بودیم به طوری که خساپا قیمت 700 ریال را هم لمس کرد.

نماد خاهن پس از برگزاری مجمع فوق العاده تصویب افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه درگردش با رشد ۱۵ درصدی مورد بازگشایی قرار گرفت، در اواخر بازار روز دوشنبه نیز نیز نماد ورنا با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت متوقف گردید.

 

 گروه حمل و نقل همین روند تکرار شد و با ادامه فشار عرضه ها در روز یکشنبه، شاهد صف فروش نمادهای حفارس و حکشتی مواجه بودیم اما نماد حپارسا معاملاتی مثبت و همراه صف خرید به کار خود پایان داد. نماد حاریا نیز در پایان معاملات جهت برگزاری مجامع عادی سالیانه و فوق العاده صاحبان سهام متوقف شد.

 

در گروه شیمیایی، نماد شاملا جهت برگزاری مجمع عمومی سالیانه تصویب صورتهای مالی متوقف شد .

معاون وزیر نفت در امور گاز از اعلام آمادگی بصره برای دریافت گاز ایران خبر داد که این امر پس از پرداخت پول گاز محقق می‌شود.

درگروه های اکثرا متعادل و منفی سرمایه گذاری و واسطه‌گری ‌های مالی، تشکیل صف خرید نماد امید در سه روز ابتدایی هفته با معاملاتی بسیار پرحجم همراه بود که در روز سه شنبه حجم معاملات سهم تا 44 هم رسید.

نماد وگردش هم پس از 21 ماه غیبت چهارشنبه مورد بازگشایی قرار گرفت و با 17% کاهش مواجه شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه وزیر صنعت در جلسه‌ای خواستار مسکوت ماندن لایحه مالیات ارزش افزوده شد، گفت‌: مالیات بر مصرف جایگزین مالیات ارزش افزوده نیست.

معاون بورس تهران عرضه اولیه ۱۲ شرکت جدید، تقویت اعتمادسازی و راه اندازی ابزارهای جدیدی برای پوشش ریسک مانند”سبد آتی”با هدف کسب سود در بازار نزولی را از مهمترین برنامه های سال معرفی کرد.

شاخص کل در پایان این هفته در ارتفاع 612,93 واحدی قرار گرفت تا به نسبت به هفته قبل با کاهش حدودا 1200 واحدی مواجه شود.

مجامع شرکت های بورسی و فرابورسی در هفته آینده (هفته سوم اردیبهشت 97)

شاملا، شتوکا، غپاذر، وبوعلی و حتوکا

مجامع شرکت های بورسی و فرابورسی در هفته آینده (هفته سوم اردیبهشت 97)

کیمیا، اعتلا، دالبر، غگلستا و پرداخت

بیشتر بخوانید:

نحوه دریافت کد بورسی آنلاین        کلیک کنید

اوراق اجاره چیست؟       کلیک کنید

معرفی شرکت تامین سرمایه و سبدگردانی   کلیک کنید

عضویت در کانال تلگرام vip   کلیک کنید